MIĘDZYNARODOWY FORUM BUDOWLANY

MFB – międzynarodowe forum budowlane jest wydarzeniem, na którym eksperci w dziedzinie prawa, nieruchomości i inwestycji w rynek budowlany w Polsce przeprowadzą wykłady tematyczne dla gości. Na wykładach poruszane będą najczęstsze problemy tego segmentu gospodarki. W ramach forum będą  zorganizowane spotkania networkingowe, a także workshopy pomiędzy gośćmi z wielu krajów UE i byłego WNP. Wśród gości wydarzenia będą specjaliści w zakresie prawa międzynarodowego/budowlanego i podatków, inżynierowie/architekci, przedsiębiorcy prowadzący działalność budowlaną w Polsce, Ukrainie, Szwecji, Finlandii, Kazachstanie i wielu innych krajach, inwestorzy, przedstawiciele agencji nieruchomości i agencji pracy. Wcześniej zorganizowane i zaplanowane spotkania workshopowe będą niesamowitą okazją do bliskiego poznania wszystkich potencjalnych partnerów, podwykonawców czy kontrahentów.

Ilość miejsc ograniczona,obowiązują zapisy. Po przekroczeniu limitu uczestników, dołączenie do Forum będzie niemożliwe.

Plan wydarzenia:

Marcina Kasprzaka 31, 01-234 Warszawa

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

7 października

09:30 – 10:00 – Powitanie gości.
10:00 – 10:40 – Wykład: „Rodzaje podmiotów prawnych stosownych dla branży budowlanej”.
10:40 – 11:20 – Przerwa kawowa.
11:20 – 12:20 – Wykład: „Restrukturyzacja, likwidacja ii upadłość”.
12:20 – 13:00 – Wykład: ” Problematyka i mozliwości rynku budowlanego w Polsce”.
13:00 – 13:40 – Przerwa na lunch.
13:40 – 14:20 – Wykład „Rynek nieruchomości/inwestycji budowlanych w Polsce”.
14:20 – 18:00 – Networking.

8 października

12:00 – 13:00 – Lunch.
13:00 – 16:00 – Workshop.

O NAS

Unity Hub to grupa firm zajmujących się wdrażaniem i obsługą księgowo-kadrową podmiotów krajowych oraz zagranicznych na terenie całej Polski. Zapewniamy kompleksową legalizację działalności firm i ich pracowników, obsługę prawną, księgową, optymalizację i automatyzację procesów podatkowych. Nasza działalność opiera się na praktycznej wiedzy i wynikach, zasadach etycznych i działaniach w ramach prawa.

Wierzymy, że kreatywna energia biznesu nie zna granic, dlatego też pod każdym względem wykorzystujemy potencjał i rozwijamy kompetencje naszych współpracowników oraz partnerów. Dzięki temu tworzymy świat nowych możliwości oraz sprzyjające środowisko a także udogodnienia dla rozwoju zarówno zagranicznego jak i polskiego biznesu w Polsce.

LAT NA RYNKU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Integracja biznesowa i wsparcie prawne w Polsce

 

Biznes

Stwarzamy nowe szanse dla przedsiębiorców z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Rosji i innych krajów przestrzeni postsowieckiej, umożliwiamy rozszerzenie a także przeniesienie ich działalności na terytorium Polski. Nasze propozycje w zakresie obsługi podatkowo-kadrowej są jednocześnie atrakcyjne dla przedsiębiorców polskich. Solidna baza prawna, finansowa, podatkowa oraz informacyjna zapewnia kompleksową ochronę i umożliwia wymianę potrzebnych kontaktów w zakresie międzynarodowym.

Edukacja

Utworzyliśmy platformę edukacyjną, w której odnoszący sukcesy biznesmeni dzielą się swoimi doświadczeniami na naszej stronie. Udostępniamy również nasze opinie eksperckie oraz możliwości dotyczące optymalizacji administracyjnej, finansowej i prawnej biznesu w Polsce.

Społeczność

Stworzyliśmy Unity Hub, aby zjednoczyć naszych partnerów, przyjaciół i współpracowników w społeczność biznesową oraz stworzyć wyjątkową przestrzeń sprzyjającą rozwojowi możliwości biznesowych, w której wszyscy chętnie dzielą się informacjami, rekomendacjami i kontaktami w odpowiednich dziedzinach.

WYRÓŻNIA NAS:

9

Zapewniamy pełen zakres usług dla każdej firmy (różne dziedziny prawa, jurysdykcje, wsparcie księgowe, doradztwo i optymalizacja podatkowa, prowadzenie kadr, automatyzacja procesów biznesowych, tłumaczenia przysięgłe i techniczne w większości językach świata).

9

Działamy na terenie całej Polski.

9

Zapewniamy dostęp do bazy kontaktów przedsiębiorców z różnych obszarów biznesowych i z wielu krajów.

9

Udostępniamy bazę zasobów wysokiej rangi ekspertów z różnych dziedzin w tym doradców podatkowych, adwokatów, doradców restrukturyzacyjnych, biegłych rewidentów, księgowych i innych w Polsce i poza jej granicami.

9

Pracujemy w językach: polskim, rosyjskim, ukraińskim i angielskim.

9

Realizując powierzone nam zadania kierujemy się wiedzą oraz sumiennością, działamy odpowiedzialnie i zgodnie z prawem.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń!

Porozmawiajmy

Wyrażam zgodę na zbieranie i przechowywanie danych osobowych