O nas

Kancelaria prawna UnityHub Lawyers

W skład Grupy Unity Hub wchodzi kancelaria prawna Unity Hub Lawyers, w skład której wchodzą doświadczeni radcy prawni, adwokaci, doradcy restrukturyzacyjni, brokerzy, biegli księgowi i doradcy podatkowi z całej Polski.

Działalność kancelarii nie ogranicza się jednak tylko do terytorium Polski. Działamy także poza granicami kraju, w tym w Szwecji, Luksemburgu, Danii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Estonii, Bułgarii, Litwie, Finlandii, UK, Szwajcarii, ZEA (Dubaj), Kazachstanie, Ukrainie.

Oznacza to, że możemy obsługiwać sprawy międzynarodowe, w tym postępowania karne i karne skarbowekarne i karne skarbowe, a także procesy polegające np. na windykacji należności od przedsiębiorcy zagranicznego. 

Nasze działania koncentrują się na biznesie, technologii i podatkach. 

Tworzymy i rozwijamy strategię biznesową, oferujemy doradztwo finansowe i podatkowe.

Wspieramy rozwój naszych klientów nie tylko formalno-prawnie ale także poprzez integrację firm ze sobą jak i organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, workshopów, forum biznesowych.

Podczas tych wydarzeń nasi Klienci mają możliwość tworzenia sieci kontaktów, a tym samym tworzenia relacji biznesowych oraz wymiany informacji i doświadczeń, które są potrzebne do efektywnego planowania i zarządzania biznesem. 

Dbamy o bezpieczeństwo klienta, podpowiadamy jak uniknąć problemów i jak najbardziej odciążyć pracodawcę.

Kancelaria prawna UnityHub Lawyers

Kancelaria Unity Hub Lawyers koncentruje swoją działalność na obsłudze klientów korporacyjnych i MŚP, w następujących branżach:

– IT i high-tech
– Kultura i sztuka
– Marketing i reklama
– Agencje nieruchomości
– Agencje pośrednictwa pracy
– Agencje pracy tymczasowej
– Firmy budowlane (szeroko rozumiane)
– Transport, logistyka i spedycja
– Agencje architektoniczne i projektowe

Obsługa firm możliwa jest w językach polskim, rosyjskim, ukraińskim, angielskim i niemieckim.

Zapisz się do Newslettera