O nas

Kancelaria prawna UnityHub Lawyers

W ramach grupy UnityHub działa kancelaria prawna UnityHub Lawyers, w skład której wchodzą doświadczeni radcy prawni i adwokaci, doradcy restrukturyzacyjni, mediatorzy, biegli rewidenci i doradcy podatkowi z całej Polski.

Działalność kancelarii nie ogranicza się jednak tylko do terytorium Polski. Działamy także poza granicami kraju, w tym w Szwecji, Luksemburgu, Danii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Estonii, Bułgarii, na Litwie, Finlandii, UK, Szwajcarii, ZEA (Dubaj), Kazachstanie, na Ukrainie, Rosji i in. co oznacza że możemy przyjąć do realizacji sprawy międzynarodowe, w tym postępowania karne i karno-skarbowe, jak i postępowania np. dotyczące odzyskania należności od kontrahenta zagranicznego.

Nasza działalność jest ukierunkowana na pracę z biznesem, technologiami oraz podatkami.

Tworzymy/opracowujemy strategię działalności gospodarczej, zajmujemy się doradztwem gospodarczym i podatkowym.

Wspieramy rozwój naszych klientów nie tylko formalno-prawnie ale także poprzez integrację firm ze sobą jak i organizacjękonferencji/szkoleń/warsztatów/workshopów i forum biznesowych, gdzie nasi klienci mają okazję do nawiązywania znajomości biznesowych ale również możliwość uzyskania wiedzy niezbędnej do planowania i sprawnego prowadzenia biznesu.

Dbamy o bezpieczeństwo klienta,  uczymy klienta jak unikać problemów i jak pracować, by zmniejszyć nakład pracy tam, gdzie jest to możliwe.

Kancelaria prawna UnityHub Lawyers

Kancelaria UnityHub Lawyers opiera swoją działalność na obsłudze klientów korporacyjnych i MŚP, w następujących branżach:

· IT i high-tech
· Kultura i sztuka
· Marketing i reklama
· Agencje nieruchomości
· Agencje pośrednictwa pracy
· Agencje pracy tymczasowej
· Firmy budowlane (szeroko rozumiane)
· Transport, logistyka i spedycja
· Agencje architektoniczne i projektowe

Obsługa firm możliwa jest w następujących językach: polski, rosyjski, ukraiński, angielski i niemiecki.

Zapisz się do Newslettera